Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro
Szybki kontakt

GG 12017072

sklep@taniaksiazka.net

tel. 517-108-387

2 książki Sidney Sheldon Jeśli zobaczę jutro

12,50 zł

Produkt niedostępny
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Witam !

Sprzedam 2 książki

Jeśli zobaczę jutro

Sidney Sheldon

Opis książki

 

"Zapłacą za to. Każdy z nich. - Nie wiedziała jeszcze jak. Ale wiedziała, że się zemści. - Jutro - pomyślała. - Jeśli zobaczę jutro..."
Tracy Whitney była młoda, piękna, inteligentna i właśnie miała poślubić wspaniałego, bogatego mężczyznę. Była u szczytu powodzenia. Wtedy z powodu własnej naiwności znalazła się w więzieniu, osaczona przez bezwzględną mafię, opuszczona przez ukochanego.
Bita i upokorzona Tracy zachowuje własną godność oraz zdobywa się jeszcze na wysiłek, by przygotować zemstę na tych wszystkich, którzy zniszczyli jej życie. Chce walczyć ze społeczeństwem o prawo do sukcesu i osobistego szczęścia. Nikt już nigdy nie może jej oszukać.
Od Nowego Orleanu, przez Londyn, Paryż, Madryt, po Amsterdam Tracy prowadzi grę przeciwko bogatym i pozbawionym skrupułów. Jej jedyną bronią jest inteligencja i uroda. Tylko jeden mężczyzna może być godnym jej rywalem: Jeff Stevens, przystojny i równie uroczy, jak przewrotny i sprytny.
Tracy ścigają urzędnicy Interpolu i detektywi towarzystw ubezpieczeniowych. Ale tylko Daniel Cooper może ją powstrzymać. Dla tego posępnego geniusza dedukcji zniszczenie Tracy jest jedyną nadzieją na własne zbawienie...

 

Gniew aniołów 

Sidney Sheldon

Opis książki

 

Bohaterka Gniewu aniołów stawia pierwsze kroki jako prawnik w Nowym Jorku. Juz na początku kariery zostaje podstępem wplatana w uknuta przez mafie intrygę, która ściąga na nią niechęć wpływowego prokuratora.
Kiedy Jennier Parker udaje się mimo wszystko zdobyć uznanie środowiska i pozycje zawodowa, małżeństwo z ukochanym mężczyzną, ojcem jej nie narodzonego dziecka, wydaje się kwestia najbliższej przyszłości, szczęście się od niej odwraca. Niestety, życie szykuje jej w przyszłości jeszcze wiele bolesnych doświadczeń.
 
książka używana
stan dobry, wydawnictwo Amber
 
30/11/14
 
Książi używane 
stan dobry
Podana cena dotyczy 
2 książek !!!
 
 
 
 

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KomentarzePaneleAllegro.pl

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

  galeria zobacz takze

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Powiadomienia

2 książki Sidney Sheldon Jeśli zobaczę jutro

Promocje
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro