Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro
Szybki kontakt

GG 12017072

sklep@taniaksiazka.net

tel. 517-108-387

4 książki Monika Szwaja Tanio !!!

18,50 zł

Produkt niedostępny
Waga:2.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Witam !

Sprzedam 4 książki

Monika Szwaja

Jestem nudziarą

Opis książki

Powieść błyskotliwa, skrząca się humorem i traktująca o sprawach żywo nas dziś obchodzących, a do tego przewrotna. Jestem nudziarą - wyznaje na samym początku bohaterka powieści, Agata. "I mam przerąbane" - dodaje.

Dom na klifie

Monika Szwaja

W typowych romansach zawsze jest tak: ona spotyka jego (lub on ją), potem się zakochują, coś im przeszkadza, ale w końcu odbywa się wesele i żyją długo i szczęśliwie. W "Domu na klifie" zawarcie małżeństwa jest potrzebne ze względów praktycznych: młoda kobieta chce założyć rodzinny dom dziecka, a do tego musi mieć męża. Kandydatem staje się sympatyczny prawie czterdziestolatek, z wykształcenia psycholog, który do tej pory nie uprawiał żadnego zawodu dłużej niż trzy lata. Poznajemy go jako dziennikarza szczecińskiej telewizji. Czy jest coś, co może połączyć tych dwoje? Czy małżeństwo zawarte w konkretnym celu, jak spółka handlowa, ma sens? Czy rodzinny dom dziecka Zosi i Adama w ogóle powstanie... i czy zdoła przetrwać?

książka używana

stan bardzo dobry 

posiada nieaktualną pieczątkę

 

Dziewice, do boju !

Monika Szwaja

Opis książki

 

Ostatnio zyskał sobie ogromną popularność na świecie, a więc i u nas, pogląd, że należy za wszelką cenę dążyć do zrealizowania SIEBIE, cokolwiek to miałoby oznaczać. Zbytnie zaufanie modzie w tym zakresie może nas jednak wyprowadzić na manowce. Realizując SIEBIE, zapominamy, że nie sami jesteśmy na świecie, a nawet (o zgrozo), być może nie jesteśmy na nim najważniejsi. Monika Szwaja w swoich książkach proponuje nieco inne podejście do rzeczywistości. Jej bohaterki, nie zapominając o podstawowej dawce zdrowego egoizmu, są zwrócone na zewnątrz. „Mało Używane Dziewice”, które założyły Klubz zamiarem czynienia rzeczy pożytecznych to kobiety inteligentne, sympatyczne i – choć po przejściach – wciąż pozytywnie nastawione do życia. Dostrzegają w ten sposób nie tylko innych ludzi, ale i świat dookoła. A ten bywa fascynujący...

 

Wydawnictwo Sol

ksiażka używana, posiada nieaktualne pieczątki w środku

stan dobry

Nie dla mięczaków 

Monika Szwaja

Trzeba twardym być, nie miękkim


Niekiedy ludzkie losy splatają się ze sobą, a życie pisze scenariusze, których nikt z nas by nie wymyślił. Ludzie zakochują się w sobie i się rozstają, mają dzieci, różne kłopoty i problemy, ale i chwile uniesień oraz radości. Wszyscy dążą też do tego, aby emocje z kimś dzielić, choć niekiedy bywa tak, że do naszego serca wkrada się samotność. Ale natura nie lubi pustki, a wówczas do dzieła wkracza przeznaczenie, gwarantując nam niezapomniane przeżycia.

 

Tak właśnie było z Piotrem, bohaterem uroczej książki Moniki Szwai, prezentu z okazji Światowego Tygodnia Książki 2011 dla wszystkich, którzy dotąd nie wierzyli, że najlepsze historie to te, opowiedziane przez naszą codzienność. I choć Piotr codziennie się nie rozwodzi, to właśnie zakończona z sukcesem rozprawa rozwodowa zwróciła mu nie tylko wolność, ale i radość życia. Z chwilą, kiedy niejaka Karolina Voigt stała się po wielu latach małżeństwa Karoliną Szuszko, mężczyzna zrozumiał, jak wiele energii go ten związek kosztował i jaką dziwną osoba była jego małżonka. Już od wielu lat jego rola ograniczała się tylko do finansowania fanaberii Karoliny oraz udawania, że z córką Joanną wiąże go coś więcej niż tylko ojcowski obowiązek, dlatego nie ma się mu co dziwić, że zachłysnął się nabytą swobodą i na nowo odkrył, że kocha swoje miasto.

Stan bardzo dobry

 PODANA CENA DOTYCZY 3 KSIĄŻEK !!!

 

 13/03/15

 

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KomentarzePaneleAllegro.pl

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

  panele ebay

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Powiadomienia

4 książki Monika Szwaja Tanio !!!

Promocje
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro