Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro
Szybki kontakt

GG 12017072

sklep@taniaksiazka.net

tel. 517-108-387

Największe tajemnice Pomorza Dorota Abramowicz

29,50 zł

Produkt niedostępny
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Witam

Sprzedam książk 

Największe tajemnice Pomorza  

Dorota Abramowicz

Spotkanie z duchem? Raczej niemożliwe. No cóż, wierzyć nie trzeba. Ale można poczytać, zwłaszcza że o dziwnych zjawiskach, jakby nie z tego świata, opowiadały osoby, które trudno podejrzewać o skłonność do konfabulacji. Niektóre nawet pokazywały zdjęcia, które miały być dowodem spotkań z duchami. Albo z kimś, kto dobrze ducha udawał. - Rozdział 1, "Spis miejsc nawiedzonych" (fragment)

Nie można jednak negować związku między pewną konferencją, która odbywała się przed 14 laty w opuszczonym dziś i zdewastowanym budynku Domu Profilaktyczno-Wypoczynkowego "Zdrowie" w Gdyni Orłowie, a uderzeniem samolotów w dwie nowojorskie wieże World Trade Center 11 września 2001 r. - Rozdział 12, "O człowieku, który zdał test 11 września" (fragment)

Książka "Największe tajemnice Pomorza" opisuje dziwne wydarzenia, tajemnicze miejsca i nierozwiązane zagadki związane z naszym regionem. Można w niej przeczytać m.in. o pomorskich tropach Bursztynowej Komnaty, miejscowościach "odwiedzonych" przez UFO, miejscach nawiedzonych, gdzie tupią duchy, zaginionych skarbach, zaskakujących kradzieżach z Muzeum Narodowego w Gdańsku, nieznanych podziemiach i bunkrach, związanych z dramatycznymi wydarzeniami. A także o legendarnych bitwach oraz zawikłanych losach ludzi, którzy - jak żyjący pod Skarszewami w XIV w. ostatni ocalały templariusz, hitlerowski zbrodniarz Albert Forster czy pracownik gdańskiej bezpieki Edward Forst - zabrali swoje tajemnice do grobu.

Dorota Abramowicz - urodzona w Gdańsku, miejscem zamieszkania i sercem związana z Gdynią. Dziennikarka - najpierw "Wieczoru Wybrzeża", a od 2001 r. "Dziennika Bałtyckiego", publicystka, reporterka, autorka książki dla dzieci "Guzik czasu" oraz "Legend Pomorza i Kaszub". Od lat zajmuje się problematyką społeczną i reportażem interwencyjnym, ale największą jej pasją jest odkrywanie tajemnic związanych z miejscami, ludźmi i historią Pomorza. Laureatka nagrody im. Piotra Różyckiego, przyznawanej przez tygodnik "Angora", za najlepszy wywiad roku 2014 zamieszczony w prasie regionalnej

 

książka używana

stan dobry

16/02/16

 

Kliknij, aby zobaczyć duże zdjęcia
 
  
 

TuFotki.pl

 

 

 

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KomentarzePaneleAllegro.pl

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

  panele aukcyjne

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Powiadomienia

Największe tajemnice Pomorza Dorota Abramowicz

Promocje
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro